De ergonomische voordelen van werkplaatsstoelen

werkplaatsstoelen

Steeds meer bedrijven maken gebruik van werkplaatsstoelen in plaats van normale stoelen, dit heeft verschillende redenen. Zo is een stoel gemaakt voor een werkplaats gewoon een stuk wendbaarder en kan je die dan ook een stuk beter gebruiken wanneer je veel heen en weer moet en dus ook veel moet bewegen. Naast al deze voordelen is een stoel die gemaakt is voor een werkplaats vaak een stuk ergonomischer dan een normale stoel. Dit wordt vaak bereikt door dat degene die op zo’n stoel zit een stuk rechter zit, daarnaast bevatten sommige van deze stoelen ook nog een rugleuning, hierdoor weet je zeker dat je in een goede houding zit. Je hoort dan ook haast nooit dat mensen die op zulke stoelen zitten dat ze rugklachten hebben, deze klachten komen voornamelijk voor bij mensen die op een normale stoel of bureaustoel zitten. 

werkplaatsstoelen

Waarom gebruikt niet iedereen zo’n stoel?

Alhoewel werkplaatsstoelen een hoop voordelen hebben zitten er natuurlijk ook een paar nadelen aan, als dit niet het geval was zou iedereen wel zo’n stoel gebruiken. Het grootste nadeel van deze stoelen is dat het niet gemaakt is om urenlang op te zitten maar meer tijdelijk. Als jij echt 8 uur achter een bureau zit kan je beter een bureaustoel nemen.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *