Heb je hypotheekadvies Hoorn nodig voor een nieuwe woning?

hypotheekadvies hoorn

Als je al een eerste woning hebt meer op zoek bent naar iets nieuws, neem dan contact op met hypotheekadvies Hoorn. Je zult weer veel vragen hebben over het afsluiten van een nieuwe hypotheek en natuurlijk hoe het zit met je oude hypotheek. Als je een hypotheek hebt afgesloten dan heb je met je geldverstrekker een bepaalde looptijd afgesproken. Als je nou je huis wilt verkopen en de hypotheek wilt aflossen voordat de looptijd is afgelopen dan is dat mogelijk. Bij de meeste banken hoef je hier ook geen boeterente voor de te betalen als je de hypotheek besluit af te lossen vanuit de verkoop van de woning. Het is wel belangrijk dat je dit voor de zekerheid even navraagt bij jouw huidige geldverstrekker. Je wilt natuurlijk niet voor een onaangename verrassing komen te staan.

hypotheekadvies hoorn

Ben je benieuwd naar de bijkomende kosten van een nieuwe hypotheek?

Als je een woning aan gaat schaffen dan zul je merken dat er bijkomende kosten zijn. Deze kosten bedragen ongeveer vijf procent van de koopprijs. Als je 35 jaar of jonger bent dan is dit percentage twee procent lager. Dit komt omdat de overdrachtsbelasting tijdelijk is afgeschaft voor deze groep kopers. 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *