Waarom er brandwerende kasten nodig zijn

brandwerende kasten

Sommige bedrijven hebben nou eenmaal te maken met bepaalde stoffen die gevaarlijk zijn, denk hierbij aan onderzoek bedrijven die nieuwe stoffen aan het maken of testen zijn maar ook gewoon sommige bedrijven in industrieën zoals de bouw of elektriciteit. Wanneer er bij bepaalde giftige of licht ontvlambare stoffen vuur komt kan dit dan ook voor veel problemen zorgen, hierdoor zijn er bepaald eisen waar zulke bedrijven aan moeten voldoen. Een van deze eisen is in veel gevallen het hebben van brandwerende kasten, door dit soort kasten te hebben kan je de giftige of lichte vlambare stoffen opbergen in kasten die dus niet in de fik kunnen vliegen. Dit soort kosten kunnen dus in het geval van een brand in de fabriek of bij het bedrijf niet of nauwelijks in de fik komen, hierdoor zijn de gevaarlijke stoffen beschermd tegen blootstelling aan vuur of de buitenlucht. 

brandwerende kasten

Hoop regels 

Er zijn een hoop regels waar brandwerende kasten aan moeten voldoen, hierdoor kan je er dan ook vanuit gaan dat wanneer jij een brandwerende kast koopt voor je bedrijf of je onderneming dat deze ook tot een hoge temperatuur aan brand kan weerstaan. Hierdoor weet je zeker dat in het geval van brand er geen giftige stoffen vrijkomen in de buitenlucht. 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *